Хомеопатия за бременната жена
КЛОДЕТ РОШЕ практикува гинекология от 36 години. Тя преподава приложението на хомеопатия в гинекологията към Центъра за обучение и развитие на хомеопатията (ЦОРХ) и е член на Медицинското гинекологично дружество в областта Рона-Алпи.
Тази книга дава практически съвети по хомеопатия, за да се преодолеят проблемите на бременността (като допълнение към лекарските предписания и съветите на фармацевта).
Азбучният ред, по който са подредени отделните рубрики, симптоми и медикаменти, улеснява работата с книгата.
- Към най-честите оплаквания по време на бременността (гадене, безсъние, разширени вени) са дадени полезни съвети и подходящо хомеопатично лечение, които могат да се приложат преди лекарския преглед.
- Хомеопатичните медикаменти са представени накратко с най-честите им клинични симптоми.
Kниги от същия жанр
-
Суперкожапечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Пчелните продуктипечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Йога за облекчаване болките в гърбапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Билковите лековепечатна:
10.22 EUR
19.99 лв. -
Код: Вегетарианецпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Играта на петте животние-книга:
2.55 EUR
5.00 лв.печатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Рефлексотерапия за начинаещипечатна:
5.10 EUR
9.98 лв. -
Билки и домашни средства при болести на храносмилателната системапечатна:
2.30 EUR
4.50 лв. -
Магнитолечениепечатна:
4.34 EUR
8.50 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.