Кралство под обсада
Фийст държи Вселената здраво под контрол. Петата и последна Война на Разлома – опустошителната Война на хаоса – избухва в началния том от великолепната нова епична фентъзи трилогия на Реймънд Фийст за магия, конфликти и разтърсваща света гибелна опасност.
„Кралство под обсада” е секващо дъха приключение, което отново ни връща към най-могъщия чародей на Мидкемия. Пъг е изправен пред гигантски магически катаклизъм, който го принуждава да се усъмни във всичко, което е смятал за вярно и скъпо... включително в любимия си син Магнус.
„Войната на хаоса” обещава да се окаже върховното постижение в трийсетгодишната кариера на най-продавания според „Ню Йорк Таймс” майстор на фентъзи, който властва над вселената на меча и чародейството редом с Тери Гудкайнд, Джордж Мартин и Тери Брукс.
Kниги от същия жанр
-
Смъртоносна жегапечатна:
5.60 лв.
2.86 EUR -
Мария Антоанетапечатна:
18.00 лв.
9.20 EUR -
Господ слиза в Атинапечатна:
10.00 лв.
5.11 EUR -
Кошмари и съновиденияпечатна:
16.99 лв.
8.68 EUR -
Адвокат за милионипечатна:
8.00 лв.
4.09 EUR -
Галопиращи конепечатна:
22.00 лв.
11.24 EUR -
РАЙ - Радослав Гизгинджиевпечатна:
19.00 лв.
9.71 EUR -
Неизживени споменипечатна:
23.00 лв.
11.75 EUR -
Адпечатна:
50.00 лв.
25.56 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.