Да кажем ли на президента...
Още от поредицата Кралете на трилъра
-
-
-
-
-
-
-
Сватбите на Маркопечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Пленница на смъртта, кн.1печатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Първият ден на света. Книга 1: Империятапечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Облачен войнпечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Николай Николаевич. Кенгурупечатна:
5.61 EUR
10.99 лв. -
Ела и съдинитепечатна:
5.62 EUR
11.00 лв. -
Нанапечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Лисичи кралпечатна:
5.10 EUR
9.99 лв. -
Митология на успехапечатна:
6.64 EUR
13.00 лв.
6 дни, 13 часа и 37 минути до началото...
В края на романа “Блудната дъщеря” Флорентина Каин е избрана за президент - първата жена президент на Съединените щати. Ала още докато произнася речта след встъпването си в длъжност, вече има заговор за убийството й.
В 19.30 ФБР научава, че има заговор за убийстовото й!
В 20.20 петима души знаят всички подробности.
До 21.30 четирима от тях са мъртви.
Само един човек знае как атентаторите ще нанесат удара си, но дори и на него не му е известно къде, как и най-важното - кои са те. Агент Марк Андрюз разполага с 6 дни, през които няма време за губене, и не бива да се доверява на никого. Една необмислена дума, едно погрешно движение биха сложили край на една мечта и на нацията.
Големият майстор Джефри Арчър поддържа горещ ритъмът в този дързък политически трилър, в който предателството и измяната заплашват да свалят една американска династия.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.