Първо свършва тя!
Както би потвърдила всяка жена, стане ли дума за женската сексуалност, повечето мъже по-лесно ще кажат какво има под капака на колата, отколкото под калпачето на клитора. И макар да изглежда, че още от зората на времето мъжете са се борили храбро, за да гарантират оргазъм на жените, малцина са онези, които смирено биха запитали: "Какво да направя?". Иронично е, но отговорът винаги е бил точно на върха на езика.
Добре дошли в света на "Първо свършва тя!", където мистерията на женското задоволяване е разрешена, а езикът доказва, че е по-силен от меча. Според Иън Кернер, клиничен сексолог и специалист по женския оргазъм, оралния секс дълго е бил разглеждан като произволен аспект от любовната игра, докато в действителност той е самият акт - най-доброто средство за превеждане на жената през целия процес на сексуален отговор.
Забавно, познавателно и леко четиво, "Първо свършва тя!" всъщност е енциклопедия на женското удоволствие, която детайлно описва десетки изпитани техники за задоволяване на жената, с илюстрирани инструкции стъпка по стъпка за осигуряване на успех. Тези прости методи водят към нова ера в интимната близост, където актът се осъществява на равни начала и удоволствието е взаимно.
Kниги от същия жанр
-
Мързелива йога ден след денпечатна:
3.06 EUR
6.00 лв. -
Витамини и минерали във всекидневното храненепечатна:
3.83 EUR
7.50 лв. -
Билки за 226 болежкипечатна:
3.32 EUR
6.50 лв. -
Съвършени ханш и бедра - за 10 минути на денпечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Лечебната сила на скъпоценните камънипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
10 - те храни, най - полезни при висок холестеринпечатна:
2.04 EUR
4.00 лв. -
Правилният начин на хранене за вашата кръвна групапечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Народна медицина по Болотовпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Лечебните минерални води в Българияпечатна:
3.06 EUR
6.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.