Дванайсетото откровение
От автора на бестселъра “Селестинското пророчество”
На 12 декември 2012 г. Маянският календар приключва. Мнозина виждат в това предвестник на Апокалипсиса. Но така ли е наистина?
Книгите на Джеймс Редфийлд се предават от ръка на ръка вече двайсет години. Милиони са се докоснали до духовните прозрения, съдържащи се в “Селестинското пророчество”, “Десетото откровение”, “Тайната на Шамбала” и “Селестинското пробуждане”, откривайки дълбоката сила на синхроничността и духовното призвание. Окуражен от успеха на предишните си откровения, Джеймс Редфийлд разгръща едно духовно приключение, което ще преобрази всички, впуснали се в него.
В Дванайсетото откровение, дългоочаквания нов роман от любимата на толкова хора по света Селистинска поредица, отново ще станем съпричастни на приключенията на нашия герой и приятеля му Уил. До тях достигат фрагменти от древен мистериозен ръкопис, описващ таен духовен път, който трябва да се превърне в реалност през второто десетилетие на 21. век. Но от този ръкопис са известни само откъси. За да разкрият истинското му предназначение, героите усилено търсят останалата част от посланието. По пътя си се се сблъскват с яростната съпротива на политически сили и религиозни екстремисти, които застават на пътя на духовното пробуждане на човечеството.
Kниги от същия жанр
-
Свещеният кивотпечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Български имена и традициипечатна:
9.19 EUR
17.99 лв. -
ВМРО. История на една борбапечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Египет преди фараонитепечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Войни за ресурсипечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Създаването на националните идентичности. Европа XVIII – XX векпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Премълчани истинипечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Гробницата на Имхотеппечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Митология. Митове, легенди и преданияпечатна:
40.39 EUR
79.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.