Човек на име Уве
Фредерик Бакман е известен шведски блогър и писател. Уве е роден в блога му, където хиляди читатели гласуват Бакман да напише роман за героя си. Така една от статиите е прочетена над 600 000 пъти, а романът само в Швеция е продаден в над 400 000 копия.
Уве е на 59, заклет почитател на колите Сааб, вечно недоволен и гневен, наричан е изпълнения с горчивина кошмарен съсед. Той е темерут – от хората, които сочат с пръст онези, които не одобряват, и се отнасят към тях като към крадци, хванати пред прозореца. Той има твърди принципи, непоклатима рутина и е лесно избухлив. Една сутрин бъбрива млада двойка с две весели дъщерички се нанасят в съседна къща и случайно смачкват пощенската му кутия.
Случката води до комичния и трогателен разказ за безпризорна котка, неочаквано приятелство и древното изкуство да дадеш на заден с ремарке. Всичко, което се случва, ще промени киселия старец и ще разтърси до основи кварталното сдружение на живеещите.
Kниги от същия жанр
-
Ръжпечатна:
3.06 EUR
6.00 лв. -
Властта на президентапечатна:
10.22 EUR
20.00 лв. -
Заветътпечатна:
7.66 EUR
14.99 лв. -
3: Наранение-книга:
8.17 EUR
15.99 лв. -
Обединени от божества. Книга 2печатна:
6.59 EUR
12.90 лв. -
Рокля за двамапечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Тежко изпитание - кн.1 от Хард Инке-книга:
5.06 EUR
9.90 лв. -
Уника. Пламъка на животапечатна:
5.10 EUR
9.99 лв. -
Богът на дребните нещапечатна:
7.66 EUR
14.99 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.