Цезар
Юлий Цезар трябва да измине опасен път, ако иска да надживее последните дни на Републиката. Всичко и всеки, когото обича, ще бъдат проверени с огън.
“Земя на славата” започва в момента, когато Цезар попълва вътрешния си кръг - мъжете, които ще бъдат негови военачалници. Когато се появява възможността да се кандидатира за консул, се завръща в града, където заговорите и конспирациите заплашват стабилността на всичко, което цени. Помпей, Крас и Цезар създават съюз, известен като Първия триумвират. За Юлий Цезар това е възможност да проправи нов път, който ще го отведе в Галия и отвъд края на географските карти, в Британия. Това са последните дни на стария ред, оформени и променени от мъж, който няма равен в човешката история. Това е неговото лято.
Наистина епичен разказ, част от посрещнатия с възторг цикъл “Цезар”. Тук историята и приключението, смелостта и амбицията, приятелството и съперничеството се преплитат в спиращ дъха сюжет. Кон Игълдън е изключителен млад автор на сцената на историческия роман.
Kниги от същия жанр
-
Мир на страха нипечатна:
9.17 EUR
17.95 лв. -
Щетипечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
1Q84, книга 2печатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Кафето на лунатицитепечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Колорадецапечатна:
3.57 EUR
6.99 лв. -
Скрити тетрадкипечатна:
3.06 EUR
6.00 лв. -
Съучастникътпечатна:
4.60 EUR
9.00 лв. -
Престъпления с неочакван край, том 2печатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Пръстенът на Софияпечатна:
7.66 EUR
14.99 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.