Ханибал
Спомняте си Ханибал Лектър – джентълмен, гений, канибал. Изминали са седем години, откакто доктор Лектър е избягал от затвора. Седем години той се радва на свободата и вдъхва уханията на широкия свят. Ала в този негов широк свят са нахълтали натрапници и те разбулват новата му самоличност, усещат злото, което го обвива като пашкул, създават му дискомфорт.
Даден е стартът на последната гонитба и в това преследване на канибала са заложили всичко осакатеният от него мултимилионер, корумпираният италиански полицай и агентът на ФБР Кларис Старлинг, която някога застана пред Лектър и която никога повече не беше същата. Всички те по свой си начин искат да открият доктор Лектър. И на всички тях желанието ще бъде изпълнено.
Kниги от същия жанр
-
Тръни в пустоштапечатна:
15.99 лв.
8.17 EUR -
Крилати мисли за бракапечатна:
5.00 лв.
2.55 EUR -
Габриела, карамфил и канелае-книга:
8.50 лв.
4.34 EURпечатна:
15.00 лв.
7.66 EUR -
Черната овца и още баснипечатна:
9.00 лв.
4.60 EUR -
Ангел на мракапечатна:
15.99 лв.
8.17 EUR -
Всеки мой дъхпечатна:
14.00 лв.
7.15 EUR -
Рицарят на Шалионпечатна:
9.00 лв.
4.60 EUR -
Гео Милев през погледа на литературната история и критикапечатна:
8.00 лв.
4.09 EUR -
Страсти и контрасти в три Българиипечатна:
12.00 лв.
6.13 EUR
Информация
Информация за книгата:
За автора
Томас Харис
1940
Биография:
Томас Харис е роден през 1940 в щата Тенеси, САЩ. Работи като журналист.
Написва първия си роман през 1975, който веднага му донася световна слава. До този момент Томас Харис е публикувал 5 книги с главен герой незабравимото превъплъщение на злото - доктор Ханибал Лектър. И петте романа: „Черна неделя“, „Червения дракон“, „Мълчанието на агнетата“, „Ханибал“ и новият „Ханибал Лектър: Зараждането на злото“ са адаптирани в киното с огромен успех, а „Мълчанието на агнетата“, с Джоди Фостър и Антъни Хопкинс в ролята на психиатъра Ханибал – канибала, е награден с „Оскар“ за главна мъжка роля през 1991.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.