Тъмната кула 1: Стрелецът
Този роман е за мен като моя Кула, а героите му непрекъснато ме преследват, особено Роланд Стрелецът. Представям ли си що за кула е това и какво ще донесе на героя (разбира се, ако успее да се добере до нея)?
И да, и не. Знам само, че вече години наред тази тема ме кара отново и отново да хващам перото... Знам още, че в някакво магическо време Роланд ще се приближи до Тъмната кула, тръбейки с рога си... и ако присъствам, вие, мои читатели, първи ще узнаете за това.
СТРЕЛЕЦЪТ е първият роман от епичната сага за ТЪМНАТА КУЛА, която се смята за едно от най-забележителните произведения на Стивън Кинг.
Това е разказ за битката между доброто и злото, а Стрелецът е олицетворение на самотния герой, познат ни от древните митове и класическите уестърни.
Kниги от същия жанр
-
Железният изгревпечатна:
5.10 EUR
9.99 лв. -
Ослепително. Пълно изданиепечатна:
25.56 EUR
50.00 лв. -
Здравей - Довижданепечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Скритият оазиспечатна:
6.64 EUR
12.99 лв. -
Пето авенюпечатна:
8.68 EUR
16.99 лв. -
Ледовете се топятпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Старатапечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Да си намериш майсторапечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Сфинксътпечатна:
8.69 EUR
17.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.