Три седмици да се сбогуваш
Мечтите на Джак и Мелиса Макгуейн да имат семейство най-после се сбъдват, след като осиновяват малката Анджелина. Девет месеца по-късно обаче едно телефонно обаждане разтърсва щастливия им живот. Биологичният баща на Анджелина – Гарет, не е подписал документите за осиновяване и иска да си я вземе обратно. Джак и Мелиса осъзнават, че ги чака тежка битка, когато научават, че бащата на Гарет е властният федерален съдия Морланд.
В отредените им три седмици да се разделят с дъщеря си семейство Макгуейн започват собствено разследване. Всяко късче информация за Морланд, което намират, рисува мрачна картина. Джак започва да се страхува, че мотивът за отнемането на Анджелина далеч не е бащинската любов. Доскоро щастливото семейство се оказва въвлечено в ужасяваща игра на заплахи, изнудване и измама. Когато започват да умират хора, става ясно, че истината е много по-страшна от едно дело за попечителство.
Джак и Мелиса ще стигнат докрай, за да защитят истината и живота на детето си – дори ако се налага да престъпят закона и да пролеят кръв.
Kниги от същия жанр
-
Тръгвам сипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Спящата куклапечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Превратностите на съдбата - твърда корицапечатна:
10.22 EUR
20.00 лв. -
Завръщане в Брайдсхедпечатна:
4.85 EUR
9.50 лв. -
Много щастиепечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
Време да убивашпечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Страст, сълзи и лачени обувкипечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Измислицие-книга:
4.34 EUR
8.50 лв.печатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Куклата близнакпечатна:
8.12 EUR
15.90 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.