Талисманът
По време на мисия Логан Тиболт намира снимка на младо момиче, заровена в пустинните пясъци на Ирак. След като оцелява в много опасни ситуации, негов приятел го убеждава, че тази фотография му носи късмет.
Мисията на Логан приключва и той се завръща у дома. Но красивата жена от снимката се появява дори в сънищата му и той решава да я открие.
Когато среща Елизабет, Логан е поразен от силното привличане, което изпитва към нея. След един провален брак младата жена сама отглежда сина си и преодолява драмите, сполетели семейството й. Силна, но уязвима, Елизабет очарова Логан и пленява сърцето му. Изненадан от внезапно породилите се чувства, той решава да запази историята за талисмана в тайна. По ирония на съдбата точно тази тайна може да преобърне неговия късмет и да му отнеме обичта на мечтаната жена.
Хроникьорът на човешката душа Никълъс Спаркс е ненадминат в умението си да разказва необикновените истории на обикновените хора. „Талисманът” е незабравим роман за силата на съдбата, която ни отвежда към истинската любов. Неговата екранизация ще се появи в киносалоните през април 2012 г.
Kниги от същия жанр
-
Басни в сегашно времепечатна:
11.95 лв.
6.10 EUR -
Тайна идентичностпечатна:
8.99 лв.
4.59 EUR -
Марсилска аферае-книга:
14.00 лв.
7.15 EURпечатна:
14.00 лв.
7.15 EUR -
Изпитанието на Гилбърт Пинфолдпечатна:
9.00 лв.
4.60 EUR -
Извънредна ситуацияпечатна:
12.99 лв.
6.64 EUR -
Екстазът на Гейбриълпечатна:
5.00 лв.
2.55 EUR -
Непобедимо лятопечатна:
10.00 лв.
5.11 EUR -
Фаустпечатна:
20.00 лв.
10.22 EUR -
Фарът, пазачът и вятърътпечатна:
10.00 лв.
5.11 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.