Скъпи, провалих децата.
С тази своя книга Шейфър ни повежда на едно нелеко пътуване в хуманистичното възпитание на подрастващите. Амбицията ѝ е да ни помогне да отгледаме прекрасни деца чрез твърди и същевременно дружелюбни техники на възпитание. Предложени са идеи, методи и средства, вдъхновени от нейната собствена работа и от дейността на видни педагози като Алфред Адлър и Рудолф Драйкурс.
В книгата се обръща особено внимание на наглед неподдаващи се на дисциплина деца, обясняват се социалните причини, диктуващи промяна в методите на възпитание, и са дадени насоки как да бъдат разпознати четирите „танца“ на лошото поведение, които изпълняваме с нашите деца. Най-вече научаваме практически способи, за да можем отново да заобичаме ролята си на родители.
Kниги от същия жанр
-
Моят първи албумпечатна:
10.17 EUR
19.90 лв. -
Отглеждане и възпитаване на деца For Dummiesпечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Кратък и практичен наръчник по оцеляване на семейства с малки деца и други в Софияе-книга:
4.09 EUR
8.00 лв.печатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Малкото училище - голямото началопечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Лечебно детско храненепечатна:
2.04 EUR
4.00 лв. -
40 седмици или за бремеността от А до Япечатна:
13.29 EUR
26.00 лв. -
Какво значи да си таткопечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Изкуството да бъдеш родителпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Вече съм майка - първата годинапечатна:
10.17 EUR
19.90 лв.
Информация
Информация за книгата:
За автора
Алисън Шейфър
Биография:
Алисън Шейфър е канадска авторка и медиен експерт по отглеждане на деца. Тя води предавания на тази тема по телевизията и пише рубрики в „Космополитан”, „Рийдърс Дайджест”, „Парентинг” и други престижни издания.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.