Свобода от познатото
За какво е всичко? Животът въобще има ли някакъв смисъл?
Джиду Кришнамурти е възприеман като един от най-големите мислители и духовни водачи на всички епохи. Екхарт Толе, Джоузеф Кембъл и Алън Уотс признават, че са задължени на неговите книги.
Тази класическа творба представя основните идеи на Кришнамурти относно проблемите, с които се сблъскваме, когато се опитваме да намерим смисъл в живота си. Оригинален и отхвърлящ общоприетите схващания, той ни подканя да изоставим предубежденията си и да забравим всичко, което си мислим, че знаем за любовта, за насилието, красотата и смъртта, и да открием истинската си природа тук и сега. Ако променим себе си, можем да променим обществото и света, в който живеем. Разбирането на себе си бележи началото на мъдростта.
Промяната е възможна. Това е въпрос на осъзнаване. В тази книга Кришнамурти ни показва начина, по който да отхвърлим страха и да намерим истината. Предлага ни свобода от познатото.
Kниги от същия жанр
-
Смешнотопечатна:
3.06 EUR
6.00 лв. -
Разговори с Богапечатна:
12.75 EUR
24.95 лв. -
Едно желание може да промени вашия животпечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Хуна – свещената мъдрост на Хаваитепечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Фън Шуй за къщатапечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Космическият езике-книга:
3.57 EUR
7.00 лв.печатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Огнената безднапечатна:
8.68 EUR
16.99 лв. -
Другият Богпечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Синтезът на йога. Том 1печатна:
12.78 EUR
25.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.