Разходка в гората
Ученето с Мечо Пух е детска игра! РАСТЕМ ЗАЕДНО е новата образователна поредица на ДИСНИ ЛЮБОЗНАНИЕ, предназначена за деца от 2 до 6 години. Тя ще помогне на малчуганите чрез игра да опознават света около себе си, да разпознават цветовете, да рисуват и да наблюдават внимателно. Книгите, които ще бъдат издадени, са общо осем, като са разпределени по две за различните възрастови групи – от 2 до 3 години, от 3 до 4 години, от 4 до 5 години и от 5 до 6 години. Всички те включват истории с приключенията на едни от най-любимите герои на децата, а именно Мечо Пух и неговите приятели.
Представяме ви първите две заглавия „Разходка в гората” и „Хубаво е с приятели”. Те ще помогнат на най-малките деца на възраст между 2 и 3 години при първите им стъпки в света на знанието. След всеки текст има лесни упражнения, като например оцветяване на картинка, свързване на точки в линия, свързване на противоположни думи и т.н.
Към всяко от изданията в поредицата има и цветни лепенки, с които учението ще се превърне в истинско забавления.
Мечо Пух и неговите приятели са най-приятната компания, с която да откриваш и опознаваш света около себе си. Тази книжка съдържа специално подготвени истории и занимания за любознателните малки читатели.
Kниги от същия жанр
-
Почти природни историипечатна:
4.08 EUR
7.99 лв. -
Как чете патето?печатна:
1.48 EUR
2.90 лв. -
Извори за богомилитепечатна:
19.37 EUR
37.90 лв. -
Поезията на Александър Вутимски: паралелни прочитипечатна:
10.73 EUR
21.00 лв. -
Халюцинации от умора - стихове 1957-1973печатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Българска литературна критика - том първипечатна:
2.81 EUR
5.50 лв. -
Българите, книжовността, езикът на XIX-XX векпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Инка, том 1: Принцеса на слънцетопечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Пасынки судьбыпечатна:
3.01 EUR
5.90 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.