Проектът Калигула
Още от поредицата Кралете на трилъра
-
-
-
-
-
-
-
Призрачни историипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Бос хлябе-книга:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Ела при менпечатна:
4.60 EUR
9.00 лв. -
Как всичко се превръща в болка и история…печатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Повелителка на рекитепечатна:
10.17 EUR
19.90 лв. -
Р. Л. Стивънсън. Избранопечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Вяра, Надежда, Любов или няколко истории с приказен характерпечатна:
8.12 EUR
15.90 лв. -
Търговска къща: комплект 1 и 2 томпечатна:
20.45 EUR
40.00 лв. -
Невинни нямапечатна:
2.55 EUR
5.00 лв.
Вече повече от двайсет години книгите на Патриша Корнуел ни предлагат най-доброто от интелигентния, новаторски, модерен трилър. Сега най-продаваната криминална писателка в света ни представя необикновения нов роман за Кей Скарпета.
Труповете не лъжат: доктор Кей Скарпета открива, че младата жена, убита с удар в главата, е била мъртва поне ден по-рано от предполагаемото. Но изглежда на някого не му е удобно да вярва в това.
Същата вечер в предаване по телевизията Скарпета е подложена на атака от безскрупулна журналистка, която се опитва да превърне случая в сензация, като го свърже с неотдавнашното изчезване на красавицата - финансова акула Хана Стар. Нещата придобиват зловещ оттенък, когато в студиото се обажда бивша пациентка
на Бентън, която само преди дни му е пратила смущаваща коледна картичка.
Странните и тревожни събития обаче тепърва предстоят. Малко по-късно смартфонът с всички важни данни на Скарпета изчезва, а в дома й е доставен съмнителен пакет. Тя трябва да действа бързо и решително, за да разплете тази бъркотия, в която изглежда са замесени стар враг на Бентън от ФБР и холивудски актьор с перверзни вкусове. И постепенно започва да подозира, че тя и всички нейни близки са въвлечени в игра, замислена и направлявана от нечий извратен разум.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.