Пирайе
Затрогваща книга за понякога напразните опити да избягаме от съдбата си...
„Пирайе” е историята на образована, романтична и безгрижна млада жена от съвременно истанбулско семейство, която се влюбва и омъжва за сина на най-влиятелния човек в кюрдско село в Диарбекир.
Далеч от светския Истанбул Пирайе е принудена да следва пътя, избран от семейството, съпруга, или роднините. Вярна обаче на себе си, младата жена ще намери сили да се наложи като личност в свят, изкован от закостенели традиции, и да съхрани чистотата на любовта си дори ако трябва да се откаже от нея. Наивното и закриляно момиче ще се превърне в силна и непоколебима жена.
Истинската сила на тази завладяваща история е, че е разказана от туркиня в страна, където балансът между модерност и традиция е твърде несигурен. Книгата е бестселър в Турция вече 7 години! Авторката Чанан Тан е известна в цял свят като турската Даниел Стийл.
Kниги от същия жанр
-
Казино Калашниковпечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Без свидетелипечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Любовни... рецептипечатна:
1.02 EUR
2.00 лв. -
Звездата на Стриндбергпечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Стопкадърпечатна:
6.08 EUR
11.90 лв. -
Фотомания - брой 14печатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Тайнство на единствотопечатна:
4.60 EUR
9.00 лв. -
Песента на Шанара, книга 3печатна:
8.69 EUR
17.00 лв. -
Срещи в ефирапечатна:
6.13 EUR
12.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.