Пирайе
Затрогваща книга за понякога напразните опити да избягаме от съдбата си...
„Пирайе” е историята на образована, романтична и безгрижна млада жена от съвременно истанбулско семейство, която се влюбва и омъжва за сина на най-влиятелния човек в кюрдско село в Диарбекир.
Далеч от светския Истанбул Пирайе е принудена да следва пътя, избран от семейството, съпруга, или роднините. Вярна обаче на себе си, младата жена ще намери сили да се наложи като личност в свят, изкован от закостенели традиции, и да съхрани чистотата на любовта си дори ако трябва да се откаже от нея. Наивното и закриляно момиче ще се превърне в силна и непоколебима жена.
Истинската сила на тази завладяваща история е, че е разказана от туркиня в страна, където балансът между модерност и традиция е твърде несигурен. Книгата е бестселър в Турция вече 7 години! Авторката Чанан Тан е известна в цял свят като турската Даниел Стийл.
Kниги от същия жанр
-
Как да го впечатлимпечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Наздравепечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
Малка книжка за приятелствотопечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Малка книжка за работатапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
За паритепечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
За тебпечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
Късметпечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
Малка книжка с Мъдри отговори на въпроси от животапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка за приятелствотопечатна:
3.57 EUR
7.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.