Орденът на мрака - Синът на феите, кн.1
В новата си поредица за тийнейджъри Филипа Грегъри повежда младите си читатели по следите на тъмните сили в средновековна Европа.
Италия, 1453 година
Когато Изолда навършва 17 години, животът й се преобръща. Грижовният й баща умира и вместо да стане господарка на замъка, в който живее от дете, тя трябва да избере – да се омъжи за груб и отблъскващ принц или да отиде в манастир. Монахиня или принцеса – лесен избор за много момичета, но не и за Изолда. Тя копнее за свобода, но ще трябва да рискува живота си, за да я получи.
Седемнайсетгодишният Лука е заставен да служи в таен орден, който се бори срещу греха и настъпването на края на дните. Той без страх се изправя срещу вещици и върколаци, но се оказва неподготвен, когато животът го среща с Изолда – със златисти коси и изкусителни очи – същински паднал ангел. А когато тя е обвинена във вещерство, той ще трябва да избере дали да слуша разума или сърцето си.
Kниги от същия жанр
-
Жабокът-цар и други приказкипечатна:
2.04 EUR
3.99 лв. -
Непознатото животинчепечатна:
1.43 EUR
2.80 лв. -
Дивите лебеди. The Wild Swans.печатна:
2.04 EUR
3.99 лв. -
Костенурка - забавните животнипечатна:
1.52 EUR
2.99 лв. -
Да се научим да броим с Викторпечатна:
3.57 EUR
6.99 лв. -
Приятелите на котарачето Мъркопечатна:
1.99 EUR
3.90 лв. -
Спящата красавицапечатна:
6.08 EUR
11.90 лв. -
Капитан Немое-книга:
2.55 EUR
5.00 лв.печатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
Оцвети и научи кой с какво се хртани кой къде живеепечатна:
1.12 EUR
2.20 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.