Негоден за цивилен живот
Още от поредицата Спецназ
-
-
-
-
-
-
-
Лудницапечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Още един скандалпечатна:
3.98 EUR
7.80 лв. -
Драматургътпечатна:
4.08 EUR
7.99 лв. -
Превратностипечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Ускореното развитие на културатапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Момичето, което плуваше с делфинипечатна:
6.64 EUR
12.99 лв. -
Пътеводител на галактическия стопаджияпечатна:
15.31 EUR
29.95 лв. -
Истината за случая Хари Куебъртпечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Паметта на гарванапечатна:
3.83 EUR
7.50 лв.
Той има гроб и дори паметник над него. Но Бухала е жив. В това се убеждават Марат и неговите хора - в кратка и жестока схватка Бухала ги унищожава до един. Тогава осъзнава, че е негоден за цивилен живот, и решава да се върне към онова, което знае да прави най-добре - да воюва за своята правда. Но как да го стори? От отряда на полковник Шведов, превърнал се в негово семейство, няма и следа. Но най-злият му враг - Зелим-хан, дава за главата му награда от 2 милиона долара. А за такава сума може да продадеш не само кръвен брат, но и родната си майка. И Бухала е предаден. Ще успее ли и този път да избегне смъртта?
Kниги от същия жанр
Информация
Информация за книгата:
За автора
Лев Пучков
1965
Биография:
Лев Пучков е роден през 1965 година. Завършва музикално училище, а впоследствие Новосибирското висше военно училище към Министерството на вътрешните работи на Русия. От дете се увлича по бойните изкуства. Обича литературата и чете много още от детските си години. Има силни пристрастия и към живописта.
От 1987 до 2001 г. е офицер от вътрешни войски и служи на територията на Северен Кавказ и Закавказието.
След като военната му част е разформирована, той се оказва на кръстопът. Самият Пучков споделя, че е могъл да стане бандит или телохранител. Вместо това става писател. Той е автор на четири серии приключенски романи. Произведенията му са наситени с много сюжетни перипетии, имат динамичен стил и като отличителна черта – самобитна ирония. Общият тираж на романите му надвишава 3 милиона екземпляра.
Сред най-популярните от тях са „Смъртта идва само веднъж”, „Извънредна ситуация”, „Шест секунди до взрива”, „Негоден за цивилен живот”, „Война без фронтова линия” и др.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.