Мениджмънтът в следващото общество
Във времена на голяма несигурност и непредсказуеми събития да се разчита на политика, основана върху неизменни и основни тенденции, не означава автоматичен успех, пише Дракър. Но да не се работи по този начин пък означава сигурен провал. Ето такава е диалектиката на новия век отново единство и борба на противоположности, разсъждава авторът.
Мениджмънтът в следващото общество е съвсем навременен труд, който се насочва отвъд информационната революция, защото, според Дракър, компютърната грамотност не означава информационна грамотност. Новият век е време на хора, насочени към иновацията и промяната, а не просто на образовани работници и служители.
Оглупява ли обществото като цяло? Придвижваме ли се отвъд капитализма? Върху тези и още много други въпроси разсъждава всепризнатият мислител Дракър.
Kниги от същия жанр
-
Залезът на рекламата и възходът на пъблик рилейшънспечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Принципите на Стивън Ковие-книга:
3.06 EUR
6.00 лв.печатна:
6.59 EUR
12.90 лв. -
Икономическа енциклопедияпечатна:
19.42 EUR
38.00 лв. -
Международно правораздаванепечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Заразително: Защо нещата набират популярностпечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Изкуството на предимствотопечатна:
6.64 EUR
12.99 лв. -
Психология на рекламатапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Всякакви, но не!стандарнипечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Как да надмогнем кризатапечатна:
7.15 EUR
14.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.