Куала Лумпур под прикритие
Тази необичайна книга ни пренася в Куала Лумпур – един от най-бляскавите азиатски мегаполиси. Но зад лъскавата му фасада се крие различен свят. Хиляди млади жени – малайзийки, рускини, украинки, новозеландки, филипинки, тайландки продават денонощно телата си под контрола на местната мафия.
Авторът на книгата Ю Пайк Леонг проследява техните драматични истории. За да ги предаде максимално достоверно, той влиза "под прикритие" в ролята на "клиент". Малайзия е мюсюлманска страна, конституционна монархия и една от държавите с най-добри икономически показатели в Азия. Столицата й е с население над милион и шестотин хиляди души.
За разлика от Тайланд, проституцията в Куала Лумпур не е предназначена основно за туристи. Клиенти са главно местни жители, тъй като в Малайзия е за предпочитане да се забавляват с проститутки срещу заплащане, вместо да развалят семействата си с извънбрачни връзки. Леонг описва различни места с различна клиентела, където се предлагат всевъзможни видове услуги. Книгaта представлява едно своеобразно документално свидетелство на явлението "секс срещу пари", така характерно за големите градове в Югоизточна Азия.
Kниги от същия жанр
-
Скитницапечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Семенца за силата на... женитепечатна:
1.02 EUR
2.00 лв. -
Нашенци: избрани разказипечатна:
9.19 EUR
17.99 лв. -
3: Затъмнениее-книга:
9.70 EUR
18.99 лв.печатна:
11.19 EUR
21.90 лв. -
Кастинг за месияпечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Жертвеният жребец - 2: Разчистване на сметкипечатна:
3.83 EUR
7.50 лв. -
Магьосника от Кремъле-книга:
7.66 EUR
15.00 лв. -
За Русия с любовпечатна:
4.59 EUR
8.99 лв. -
Гордост и наслаждениее-книга:
6.54 EUR
12.80 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.