Камбанка и изгубеното съкровище
Още от поредицата Чародейства
-
-
-
-
-
-
-
Тайните на Кремълпечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Писма от експедициите на Феликспечатна:
8.12 EUR
15.90 лв. -
Родна реч - книжка 1 (3 - 4 г.)печатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
Книжка за оцветяване: Животните във ферматапечатна:
0.61 EUR
1.20 лв. -
Тревога край рекатапечатна:
2.81 EUR
5.50 лв. -
Приказки за Хитър Петърпечатна:
2.45 EUR
4.80 лв. -
Перачите на парипечатна:
3.83 EUR
7.50 лв. -
Extraterrestrial Visitationsпечатна:
5.62 EUR
11.00 лв. -
За всяко момиче, за всяко момче: Книга за съзряванетопечатна:
4.03 EUR
7.90 лв.
Феите на ДИСНИ са сред най-обичаните и търсени в световен мащаб марки. До този момент книгите, пресъздаващи техните приключения, са преведени на повече от 33 езика и могат да се открият в над 56 страни по света. Общата печалба от продажбата на тези заглавия е 67 млн. долара. През 2008 година ДИСНИ представи новата концепция на Феите в заглавието „Камбанка”. Година по-късно приключенията продължават в новия филм „Камбанка и изгубеното съкровище”. Представяме ви тази вълнуваща история в новото заглавие от поредицата „Чародейства”.
Есента е настъпила в Долината на елфите. Камбанка получава важна задача – да изработи нов скиптър за празненството по случай синята луна. Феята се труди усилено с помощта на своя добър приятел Терънс, но малко преди да приключат, лунният камък пада и се разбива на парчета. Това е истинска катастрофа.
За да оправи бъркотията, Камбанка поема на далечен път в търсене на изгубеното Огледало на заклинанията. Но дали ще го намери и дали ще успее да се върне навреме в Долината на елфите?
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.