Защита на лозата, овощните и зеленчуковите култури от болести, неприятели и плевели
Още от поредицата Екологично стопанство
-
-
-
-
-
-
-
Балерината от Санкт Петербургпечатна:
3.32 EUR
6.50 лв. -
Губим в надпреварата да печелимпечатна:
9.71 EUR
19.00 лв. -
Многоликата българка: Забележителни жени от Възраждането до наши днипечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Снимам, следователно живеяпечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Лексикон със стикерипечатна:
1.48 EUR
2.90 лв. -
Резитбени операции в овощната градинапечатна:
2.04 EUR
4.00 лв. -
Децата на новото хилядолетиепечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Индивидуална психология: Практика и теория - част IIпечатна:
3.47 EUR
6.80 лв. -
Кодекс на труда 2013печатна:
6.13 EUR
12.00 лв.
Земеделските култури се нападат от редица болести, неприятели и плевели, които са основен ограничаващ фактор за получаване на нормални добиви и качествена продукция. В повечето случаи вредителите по селскостопанските култури не само влошават качеството на земеделската продукция, но може да я компроментират напълно.
След възстановяване на собствеността върху земеделските земи все по-голям става броя на производителите на земеделска продукция. Всички те се интересуват от агротехнически мероприятия, торене и химическа борба за опазване от вредители на своята продукция. Има разбира се много богата и специализирана селскостопанска литература, но не всеки е в състояние да я ползва по различни причини.
Настоящата брошура съдържа сбита информация и е съобразена с фенофазите на културите за поява развитие и борба с вредителите в трайните насъждения и зеленчуковите култури. Тя дава практически отговор за опазване на основните земеделски култури във ферми, дворове, вилни зони, и др. Следователно може да се ползва от всички земеделски производители при вземане на решение за покупка и приложение на препарати, растежни регулатори и торове от специализираните селскостопански аптеки.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.