Забранената истина за Древен Египет
Наистина ли в Египет са съществували две паралелни цивилизации? Кой е създал мита за Атлантида? Знаменитият английски изследовател не се нуждае от представяне. У нас той е познат с бестселърите „Геният на Китай”, „Загадката Сириус” и „Светът на отвъдното”.
Преведен е на 47 езика в милионни тиражи. Всяка нова негова книга е събитие за хората, изкушени от загадките на историята.
В тази книга Робърт Темпъл доказва, че официалната хронология на Древен Египет е тотално сбъркана. Че в дълбоката древност са съществували две паралелни египетски цивилизации. Едната от тях е била свързана с народ, населявал Атлантическото крайбрежие от Северна Африка до Скандинавския полуостров.
Според автора те са строителите на загадъчните мегалити в Европа, на най-мащабната древна астрономическа обсерватория, намираща се в днешно Мароко, както и на т.нар. Големи пирамиди в Гиза. Тези хора, които са били „руси и синеоки”, по чисто търговски причини са създали мита за легендарния остров на Атлантида. За тях в Библията пише, че са били „исполини”. Версията на автора е по-различна.
Робърт Темпъл прониква в тунели, шахти и камери, абсолютно неизвестни за археолозите. Откритията му са шокиращи. С очите си вижда ред фалшификации. И генерално променя представите ни за праисторията. Самият той казва: ”Да, звучи сензационно, но то наистина е сензационно.”
Kниги от същия жанр
-
Славяните в Първото царствопечатна:
3.32 EUR
6.50 лв. -
Балкански работипечатна:
5.06 EUR
9.90 лв. -
Звездната расапечатна:
6.39 EUR
12.50 лв. -
Непознатата операция "Барбароса". Руската кампания през погледа на немските войници - книга първапечатна:
8.69 EUR
17.00 лв. -
Тракийското Писмо Декодирано 1печатна:
3.06 EUR
6.00 лв. -
Български обичаи и ритуалие-книга:
4.09 EUR
8.00 лв.печатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
Празниците на българитепечатна:
15.33 EUR
29.99 лв. -
Мистерии в историятапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Секретен терорпечатна:
7.15 EUR
14.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.