Живите мисли
Още от поредицата Феникс
-
-
-
-
-
-
-
Детето и неговите комплексие-книга:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Осмели се да се свържеше-книга:
4.60 EUR
9.00 лв. -
Очевидната скрита истина за взаимоотношениятае-книга:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Денят, в който се научих да живеяе-книга:
4.34 EUR
8.50 лв.печатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Мира нямаме-книга:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Пътят на душата през зодиакае-книга:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Път към върхае-книга:
3.06 EUR
6.00 лв.печатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Кой си ти? Ключ към твоето Азе-книга:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Как да запазим разума си във време на разединениее-книга:
4.34 EUR
8.49 лв.
Мирогледът определя съдбата, твърди руският психолог Анатолий Некрасов. В своята книга „Живите мисли” той хвърля мост между популярнaтa на Запад теория за Силата на мисълта и Законите на привличането и източната философия. Западната духовна мисъл твърди, че човекът сам твори съдбата си. Източната - че всичко е предопределено. Некрасов успява да примири противоположностите и създава своя концепция за мистерията на живота. Опирайки се на гигантите в руската езотерична школа - Елена Рьорих, Лазарев и Владимир Мегре, той естествено ги допълва с прозренията на учители от Запада - като Нийл Д. Уолш, Ричард Бах, Дийпак Чопра... за да се роди една мъдра, свежа и завладяваща книга.
В това време на обезценяване на моралните ценности любовта и правилната мисъл са крайъгълен камък на щастието. Човек изгражда себе си чрез взаимоотношенията си, заявява Некрасов и обръща особено внимание на любовта и брака, на родовата карма и майчината любов, пречупени през призмата на една нова духовност.
„Живите мисли” е уникална книга, в която се преплитат езотерика и популярна психология, руски мистицизъм и западен прагматизъм. Книгата е особено интересна за българския читател заради близостта си с идеите на Дънов, което само показва, че Истината е една, само пътищата към нея са безбройни.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.