Дълголетието
Спасението на човека и като вид, и като индивид, е в обратния му път към природата. За да го извървим обаче, трябва да се преборим със заблуди, отживелици, нехайство, мързел, предразсъдъци и невежество, с които е препълнен нашият живот. Пуснали дълбоки корени, блокирали свободната човешка мисъл, те правят борбата по-трудна, отколкото се предполага, но има ли самоконтрол и целенасоченост, всичко се преодолява.
Kниги от същия жанр
-
Витамин А за добро зрение, хубава кожа, срещу рак, сърдечни болести, диабетпечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Хомеопатия - медицина на новото хилядолетиепечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Рецепти за разделно храненепечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Лечение и хранене при остеопорозапечатна:
6.64 EUR
13.00 лв. -
Изкуството за запазване на здраветопечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Чудото на детоксикациятапечатна:
20.44 EUR
39.99 лв. -
Лечебно разделно храненепечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Болест на Турете-книга:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Лечение с витаминипечатна:
2.55 EUR
5.00 лв.
Информация
Информация за книгата:
За автора
Лидия Ковачева
Биография:
Лидия Ковачева е българска природолечителка и художник.
На тридесетгодишна възраст получава туберкулозно огнище в единия си бял дроб. Следват 10 години, които тя прекарва по лекарски кабинети, диспансери и санаториуми. Въпреки лечението се появяват нови болести: двустранна белодробна туберкулоза, цироза на черния дроб и тежка депресия. Лекуващият я лекар прогнозира, че ѝ остават 2-3 месеца живот. Има наднормено тегло и тялото ѝ е подпухнало.
В този критичен момент от своя живот Лидия Ковачева научава за лечебното гладуване. Тъй като тогава в България няма лекар-специалист, занимаващ се с това, тя се заема да търси материали и да изучава принципите на гладолечението. Запознава се с трудовете на Хербърт Шелтън, Аре Веерланд, Ал. Залманов, Пол Брег, Юрий Николаев и други. Самата тя казва, че се е превърнала във „вечен студент“ по медицина. Лидия Ковачева стига до извода, че човешкият организъм притежава способността да се самовъзстановява и самолекува, и това трябва да става безболезнено, неагресивно, с лекота и ласка.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.