Десетте деца, които госпожа Мин никога не беше имала
Още от поредицата Безкрайна проза
-
-
-
-
-
-
-
Прелюбодейципечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Веселие по рускипечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Пубертетпечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Пандора. Нови истории за вампиритепечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Смъртта на една марионеткапечатна:
4.85 EUR
9.50 лв. -
Менсфийлд Парке-книга:
3.57 EUR
7.00 лв.печатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Али и Нинопечатна:
6.64 EUR
13.00 лв. -
Бризингърпечатна:
9.17 EUR
17.95 лв. -
Колекция Отвъд 2009печатна:
38.34 EUR
75.00 лв.
„Десетте деца, които госпожа Мин никога не беше имала”, изкусен и вълнуващ разказ, чиято героиня, пишдама на подземния етаж на голям хотел, разказва на един случаен човек от Запада за живота на своите деца, за които не е ясно дали са истински или въображаеми.
Той за пореден път доказва изключителната дарба на разказвач на Шмит. Госпожа Мин обича да говори за десетте си деца, разпръснати на различни места в необятния Китай. Дали си измисля в тази страна на единствените деца? Или все пак е успяла да заобиколи закона? Дали тъне в тиха лудост? Или пък отрочетата й са въображаеми?
Невероятната тайна на госпожа Мин се преплита с тази на древния и съвременен Китай, озарена от мъдростта на Конфуций, долитаща от дълбините на времето.
"Десетте деца, които госпожа Мин никога не беше имала" е книга от поредицата "Кръговрат на незримото".
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.