Делфинът
В пътешествието, наречено живот, съдбата се решава от волята на сърцето – защото за да постигнем целите си, ние трябва не само да действаме, но и да мечтаем, не само да градим планове, но и да имаме вяра.
“Делфинът” е една история за кураж и борба със собствените страхове и надхвърляне на собствените граници, за надеждата, която разбулва магията на света. Тя ни припомня, че животът е повече от видимото за очите, че в него има неща, които можем да открием само ако се ръководим от дълбоките си пориви.
Преследвай мечтите си, вслушай се във вътрешния си глас и остави Даниел Делфин да те отведе на най-вълшебното пътешествие – търсенето как да сбъднеш съдбата си.
Серхио Бамбарен (1960) е роден в Перу, но завършва образованието си в САЩ, където работи като инженер-химик и експерт по маркетинг, преди да се посвети на писането. Автор е на 12 книги, до една превърнали се в бестселъри. Първата, “Делфинът” (1994), издава на собствени разноски. Успехът е незабавен и зашеметяващ – преводи на 27 езика, 11 милиона продадени бройки. Критиците сравняват творбата с “Джонатан Ливингстън Чайката” от Ричард Бах и “Малкият принц” от Сент-Егзюпери.
Kниги от същия жанр
-
Спомени за изгубения живот, том Iпечатна:
1.02 EUR
2.00 лв. -
Брат: Отмъсти за любовтапечатна:
5.08 EUR
9.95 лв. -
Котаракътпечатна:
4.60 EUR
9.00 лв. -
На изток от Иванпечатна:
4.34 EUR
8.50 лв. -
Деликатносте-книга:
4.09 EUR
8.00 лв.печатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Убиец на повикванепечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Абхорсенпечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Истински истории. Разказипечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Prime Timeпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.