Дарба за един милион долара
На пръв поглед седемнадесетгодишният Рос Бентли е обикновено момче от малък провинциален град - непопулярен, особен, без много приятели, работи в супермаркет и няма перспективи за бъдещето си. Той обаче е всичко друго, но не и „обикновен”. Известен е под псевдоним с клиповете си в YouTube, където, с маска на лицето, изпълнява невероятни каскади със скейтборд. За разлика от много други негови връстници той не жадува за слава и държи на своята анонимност. Невъзможните каскади, които Рос изпълнява, могат да бъдат направени само от човек, който може да мести неща с ума си... И всъщност именно това е неговата тайна, която не е споделял с никого, дори и с най-близките си: Той владее телекинеза.
Скоро обаче всичко ще се промени. Носещ се по течението на скучното ежедневие в малкото градче, където времето сякаш е спряло, Рос усеща, че това не е неговият път. Когато случайно разбира за състезание, наречено «Дарба за един милион долара», издирващо хора със специални способности, той решава да участва и с парите, които спечели, да започне нов живот.
Но не всичко е такова, каквото изглежда, а пътят към наградата е трънлив и опасен. Рос се впуска в нещо стъписващо, каквото никога не е и сънувал. Уникално и неочаквано приключение.
Kниги от същия жанр
-
Любовниципечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
9.99 лв.печатна:
5.10 EUR
9.99 лв. -
Няма безплатни обедипечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Животът на Свети Луипечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Папагалът на Флоберпечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Кралски удоволствияпечатна:
5.61 EUR
10.99 лв. -
Любовта е куче от адапечатна:
10.22 EUR
19.99 лв. -
FaceБуки – II том. Дневникът на малкия Нострадамуспечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Адвокат в леглотопечатна:
5.61 EUR
10.99 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.