Вегетариански рецепти
Още от поредицата За модерни хора
-
-
-
-
-
-
Методът на Глюкозената богиняе-книга:
15.00 лв.
7.66 EUR -
Италия на масата -
Спагетие-книга:
2.50 лв.
1.27 EUR -
Bulgarian Cuisineе-книга:
7.00 лв.
3.57 EURпечатна:
8.00 лв.
4.09 EUR -
Приключения по пътя на винотое-книга:
17.00 лв.
8.69 EURпечатна:
24.00 лв.
12.27 EUR -
Яж и тичайе-книга:
9.00 лв.
4.60 EURпечатна:
16.00 лв.
8.18 EUR -
Гозби за есенно-зимния сезоне-книга:
2.50 лв.
1.27 EUR -
6x5 рецепти и разговори с български топ готвачие-книга:
4.50 лв.
2.30 EURпечатна:
15.00 лв.
7.66 EUR -
С ръце в тестото
Вегетарианските ястия са изключително важна, вкусна и разнообразна част от кулинарното изкуство. Многобройните продукти – зеленчуци, плодове, различни сирена, зърна и варива, както и всевъзможните техни комбинации разкриват истинско богатство от вкусове и аромати.
Вегетариански рецепти от поредицата За модерни хора е чудесен пътеводител в света на здравословното готвене, който ще ви покаже над 65 вкусни начина да се насладите на ястията без месо.
Всички рецепти са лесни за домашно приготвяне. Те са съобразени с особеностите на българските пазар и вкус, но това не ги лишава от оригиналност и кулинарни качества. С Вегетариански рецепти ще приготвите както класически ястия, но с нов поглед към тях, така и удивителни гозби повлияни от готварските традиции от целия цвят.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.