Mass Effect: Възмездието - книга 3
Още от поредицата Фентъзи
-
-
-
-
-
-
-
Кървав автографпечатна:
4.57 EUR
8.95 лв. -
Кон със зелени крилапечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
И ние сме Българияпечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Тайната на кралица Елизабет II - Колийнпечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Началото. Книга 1печатна:
5.57 EUR
10.90 лв. -
Иначе казанопечатна:
3.83 EUR
7.50 лв. -
Светлина в сянкатапечатна:
4.06 EUR
7.95 лв. -
Паметта на Шекспирпечатна:
1.99 EUR
3.90 лв. -
Царете на контрабандатапечатна:
2.55 EUR
5.00 лв.
Човечеството се приобщава към огромното галактическо общество от извънземни видове. Но отвъд познатото пространство се спотайват Косачите – големи космически кораби, които притежават разум, но са лишени от емоции. В продължение на десетки хиляди години те наблюдават как извънземните и човешките цивилизации еволюират. Косачите изчакват подходящия момент да заличат целия органичен живот в галактиката.
Сред малцината, които съзнават заплахата от унищожение, е лидерът на прочовешката групировка „Цербер“ – Илюзорния. Косачите имплантират кибернетична технология, която им позволява да доминират над органичния приемник дори от другия край на галактиката. Илюзорния решава да изпробва технологията върху човешки субекти. И да жертва шепа хора в името на общото благо.
Kниги от същия жанр
Информация
Информация за книгата:
Ревю
След като предава „Цербер“ заради дъщеря си, Пол Грейсън се установява на космическата станция Омега под фалшива самоличност. Хладнокръвният наемен убиец Кай Ленг, изпратен от Илюзорния, обаче го открива и пленява.
Кали Сандърс научава за изчезването на Грейсън и се обръща за помощ към храбрия капитан Дейвид Андерсън. За да освободят Грейсън, двамата се отправят на рискована мисия, която застрашава живота им. И бъдещето на човечеството
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.