El cronómetro. Manual de preparación del DELE
El cronómetro Nivel Intermedio представлява пълен сборник с описание на изискванията, съдържащ инструкции, практични съвети, многобройни и разнообразни материали за подготовка на изпита за международната Диплома по испански като чужд език, междинно ниво (DELE Nivel Intermedio), което съответства на В1 – В2 по скалата на Общата европейска езикова рамка.
El cronómetro Nivel Intermedio съдържа
Kниги от същия жанр
-
Граматика - кратка и ясна Испанскипечатна:
5.57 EUR
10.90 лв. -
Димчо Дебелянов: Лирикапечатна:
1.53 EUR
3.00 лв. -
Курс по математика за 3 класпечатна:
6.39 EUR
12.50 лв. -
Hello!: учебна тетрадка № 2 по английски език за 5. класпечатна:
2.50 EUR
4.90 лв. -
Атлас по история и цивилизация за 7. класпечатна:
2.50 EUR
4.90 лв. -
Тетрадка за самостоятелна работа по математика за 3. класпечатна:
1.99 EUR
3.90 лв. -
Енциклопедия за ученика - том 2печатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Отличници по... Български език и литература 6 класпечатна:
7.61 EUR
14.90 лв. -
Учебно помагало по български език и литература за 3. клас - задължителноизбираема подготовкапечатна:
2.50 EUR
4.90 лв.
Информация
Информация за книгата:
Ревю
El cronómetro Nivel Intermedio представлява пълен сборник с описание на изискванията, съдържащ инструкции, практични съвети, многобройни и разнообразни материали за подготовка на изпита за международната Диплома по испански като чужд език, междинно ниво (DELE Nivel Intermedio), което съответства на В1 – В2 по скалата на Общата европейска езикова рамка.
El cronómetro Nivel Intermedio съдържа
- ясно и изчерпателно описание на изискванията за знания и умения на кандидатите
- 30 учебни единици, разпределени в 2 части по 15 урока
- раздел с модел на изпита за DELE Nivel Intermedio
- разнообразни материали за подготовка на отделните компоненти на изпита
- практически съвети за успешно справяне с изискванията към всеки компонент
- 4 приложения с лексика по теми, глаголи, често използвани изрази и идиоми, транскрипция на звукозаписите
- ключ с верните отговори след всяка серия от упражнения
- CD със записи на текстовете за слушане с разбиране
Съдържанието на El cronómetro е разработено от преподаватели по испански за чужденци от различни центрове на Института “Сервантес”, участвали в курсовете за подготовка на изпита и в изготвянето на изпитните материали.
El cronómetro е ценно помагало, което може да се използва в най-разнообразни форми на обучение. Полезно е за всички, които се готвят за изпита DELE Nivel Intermedio или желаят да упражнят знанията и уменията си по испански език при работа в група / клас с преподавател, но също така и индивидуално – при самостоятелна работа вкъщи.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.