№ 1818
Още от поредицата Кралете на трилъра
-
-
-
-
-
-
-
Погнусата. Стената. Думитепечатна:
9.71 EUR
19.00 лв. -
Светците от Черната библияе-книга:
3.57 EUR
7.00 лв.печатна:
4.29 EUR
8.40 лв. -
Лампата на Аладин и други истории, за да превъзмогнем забраватапечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Бегемот, кн. 2 от поредицата Левиатанпечатна:
10.22 EUR
20.00 лв. -
Танцът на драконапечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Градина във Венецияпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Бай Ганьо, жив ли си?печатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Балада за стария морякпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Чиракът на прогонващия духовепечатна:
7.15 EUR
14.00 лв.
Новият роман на Филип Шелби разкрива политическа интрига от заплетени конспирации, продажност и тъмни съглашения между неочаквани съюзници. Тръгвайки от пустошта на Северна Корея през достъпните за малцина облицовани с дъб и кожа светилища на Уол Стрийт и стигайки до подземията на Пентагона, № 1818 проследява премеждията на Слоун Райдър, млада, просперираща финансова аналитичка, попаднала във вихъра на дълбоки политически интриги, засягащи изключително деликатните отношения между Съединените щати и Китай.
Докато Вашингтон, Уол Стрийт и Пекин се надпреварват за по-добра позиция в Азия, Слоун разкрива заговор, в който участват най-изтъкнати личности в правителството, с цел да убият първата жена президент на САЩ. Докато отчаяно се опитва да свърже поредица от злокобни и наглед нямащи нищо общо едно с друго събития, следите я отвеждат до Ловкия, безмилостния наемен убиец, който за първи път се появява в “Опасни муцуни”. Внезапно тя установява, че играе смъртоносна игра на котка и мишка, в която всеки неин ход може да се окаже последен.
Разказ за задкулисни игри, конспирации и предателства, № 1818 утвърждава майсторството на Шелби в жанра. Ескалиращото напрежение и майсторският разказ ще спечелят на романа верни читатели.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.