Човек на име Уве
Фредерик Бакман е известен шведски блогър и писател. Уве е роден в блога му, където хиляди читатели гласуват Бакман да напише роман за героя си. Така една от статиите е прочетена над 600 000 пъти, а романът само в Швеция е продаден в над 400 000 копия.
Уве е на 59, заклет почитател на колите Сааб, вечно недоволен и гневен, наричан е изпълнения с горчивина кошмарен съсед. Той е темерут – от хората, които сочат с пръст онези, които не одобряват, и се отнасят към тях като към крадци, хванати пред прозореца. Той има твърди принципи, непоклатима рутина и е лесно избухлив. Една сутрин бъбрива млада двойка с две весели дъщерички се нанасят в съседна къща и случайно смачкват пощенската му кутия.
Случката води до комичния и трогателен разказ за безпризорна котка, неочаквано приятелство и древното изкуство да дадеш на заден с ремарке. Всичко, което се случва, ще промени киселия старец и ще разтърси до основи кварталното сдружение на живеещите.
Kниги от същия жанр
-
С най-добри пожеланияпечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
Малка книжка с Интересни фактипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка за моята майкапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Какво мъжете знаят за жените?печатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Малка книжка за коткипечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Малка книжка с Африкански мъдростипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка за вътрешна хармонияпечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка за сексапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка за работатапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.