Умирайки да бъда себе си
В тези истински вдъхновяващи мемоари Анита Мурджани разказва как, след като се борила с рака почти пет години, тялото й – изтощено от злокачествените клетки, разпространили се из целия й организъм – започнало да умира.
Когато органите й престанали да функционират, тя навлязла в близко до смъртта преживяване, в което осъзнала вродената си ценност ... и действителната причина за нейната болест.
След като Анита дошла в съзнание, състоянието й започнало да се подобрява толкова бързо, че я изписали от болницата след броени седмици,... без следа от рак в тялото й!
Анита разказва за детството си в Хонконг, за борбата си да направи кариера и да открие истинската любов, а също така как в крайна сметка се озовала в болницата, където опровергала цялото медицинско познание.
Възпитавана в традиционно индуистко семейство, живеещо в Хонконг, Анита възприела различни културни и религиозни обичаи още от ранното си детство. След като години наред се борила, за да намери собствената си пътека, същевременно опитвайки се да оправдае очакванията на всички, тя осъзнала – в резултат на откровение в отвъдното – че притежава силата да се излекува ... и че във Вселената има чудеса, каквито дори не си е представяла.
Kниги от същия жанр
-
Свещената магияпечатна:
5.00 лв.
2.55 EUR -
Краят на историята и последният човекпечатна:
15.00 лв.
7.66 EUR -
Евангелие от Филиппечатна:
6.47 лв.
3.30 EUR -
Магията на здраветопечатна:
12.99 лв.
6.64 EUR -
Силата на човешката психикапечатна:
12.90 лв.
6.59 EUR -
Рейки за начинаещипечатна:
11.95 лв.
6.10 EUR -
Малък наръчник по йога на смехапечатна:
3.00 лв.
1.53 EUR -
Живот сред химайските учителипечатна:
25.00 лв.
12.78 EUR -
Да бъде светлинапечатна:
16.00 лв.
8.18 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.