Убийства с инициали
След близо 40 години легендарният детектив Еркюл Поаро се завръща! Световноизвестна английска писателкa вдъхва нов живот на любимия ни герой в романа „Убийства с инициали“. След прецизен подбор, наследниците на Агата Кристи се доверяват на талантливата Софи Хана да заплете криминалната мистерия, която само известният детектив може да разреши.
Спокойната вечеря на Поаро в лондонско заведение е прекъсната, когато отчаяна млада жена му доверява, че скоро ще бъде убита. Тя е ужасена, но настоява, че когато умре, справедливостта ще възтържествува, и умолява детектива да не разследва.
По-късно същата вечер трима души са открити мъртви в лондонския хотел Блоксъм, а убиецът е оставил необичайни улики при всяко едно от телата. Еркюл Поаро се оказва въвлечен в случая и докато се мъчи да подреди парчетата от пъзела, престъпникът се готви да нанесе нов удар. „Убийства с инициали“ несъмнено е литературното събитие на 2014 година и бързо се превръща в световен бестселър.
Kниги от същия жанр
-
Търговска къща: комплект 1 и 2 томпечатна:
20.45 EUR
40.00 лв. -
Съчинения в 5 тома: Под манастирската лоза, том 3печатна:
12.78 EUR
25.00 лв. -
Бележникът на Микеланджелопечатна:
5.61 EUR
10.99 лв. -
Афоризмипечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Страстпечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Сексът и комунизмъте-книга:
5.11 EUR
10.00 лв.печатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Внезапни улиципечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Тъгата на сукубата, книга 1печатна:
6.08 EUR
11.90 лв. -
Нощта на изкусителяпечатна:
4.49 EUR
8.80 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.