Труп в бръшляна
Катрин Хол Пейдж е носителка на наградата “Агата”
Една мистерия, разгадана от Фейт Феърчайлд
Всички са заподозрени
През 1970 година, в деня преди да завърши колежа “Пелам”, богатата и чаровна Елен Принс пада от висока кула. Полицейското разследване е категорично: “самоубийство”. Ала близначката на Елен, Елейн, никога не приема официалното обяснение за случая. Тридесет години по-късно, вече известна писателка, тя продължава да търси отговор.
Ангажира Фейт Феърчайлд колкото за кулинарните й способности, толкова и заради детективския й нюх, да се грижи в продължение на седмица за осем бивши състудентки на писателката, поканени на острова.
И ето ги в разкошна къща на брега на океана – осем дами, и всичките заподозрени. Без телефон, без радио, без лодка. Фейт е въвлечена в смъртоносна игра на котка и мишка. Първо една, а после и втора от гостенките става жертва на маниакална убийца. Дали това не е отмъщението на сестрата? Фейт трябва бързо да разгадае серия от тайни с корени в миналото, ако иска да напусне острова жива!
Kниги от същия жанр
-
Духовна съкровищницапечатна:
10.00 лв.
5.11 EUR -
Проникване в Аушвицпечатна:
12.99 лв.
6.64 EUR -
Академия за вампири - Целуната от сянката - книга третае-книга:
9.00 лв.
4.60 EURпечатна:
12.90 лв.
6.59 EUR -
Хорапечатна:
10.00 лв.
5.11 EUR -
Кладенецът на времето: Геомансър , книга 1печатна:
19.90 лв.
10.17 EUR -
Излетът и други подобни данданиипечатна:
14.00 лв.
7.15 EUR -
Селцетопечатна:
15.00 лв.
7.66 EUR -
Време е за смърт, мили мой. Ръководство за наемни убийци. Част 2печатна:
9.99 лв.
5.10 EUR -
Булчинска рокляе-книга:
11.00 лв.
5.62 EURпечатна:
17.00 лв.
8.69 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.