Трактатът
Преди 2000 години, по времето на Иисус, е написан кодиран документ. Разчитането му днес би променило хода на човешкото развитие.
В продължение на почти две хилядолетия Трактатът омагьосва умовете на философи, поети, инквизитори и равини. Кой е авторът му? Какъв е смисълът му? Защо е бил кодиран?
Същото започва да се пита и палеографът Зак Конъли, когато разбира за документа от мистериозна бележка в полето на една книга. „Пътека към Божието царство” – гласи тя. От този момент Зак Конъли не може да мисли за нищо друго – основната му цел е да намери документа и да докаже автентичността му. Когато обаче желанието му се сбъдва и ръцете му докосват страниците на древния пергамент, той започва да предусеща, че търсенето му едва сега започва – разчитането на древните слова и откриването на техния смисъл се оказва задача с повишена трудност.
Какво е Трактатът – апокрифно евангелие, съдържащо последните думи на Иисус в деня на разпятието му? Ако е така, тогава каква е връзката му с евреите, съхранявали го през вековете, и защо в него изобилстват идеи от древното мистично учение Кабала? Дали Трактатът няма да се окаже откровение за универсални истини, появило се в момент от историята, когато хората са готови да осмислят тези истини и да ги приложат.
Kниги от същия жанр
-
Дъщери на грехапечатна:
14.95 лв.
7.64 EUR -
Ранните случаи на Поаропечатна:
10.99 лв.
5.61 EUR -
Натуралистъте-книга:
16.00 лв.
8.18 EUR -
Тъмната кула 5: Вълците от Калапечатна:
23.00 лв.
11.75 EUR -
Наследството 731печатна:
5.00 лв.
2.55 EUR -
Платон, прасето и последният буржоапечатна:
12.00 лв.
6.13 EUR -
Плашилопечатна:
11.99 лв.
6.13 EUR -
Казановапечатна:
9.00 лв.
4.60 EUR -
Неразгаданите мистериипечатна:
14.99 лв.
7.66 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.