Състояния на вярата
Алекс Милър е един от най-обичаните от читателите и ценени от критиците австралийски писатели. Автор е на девет романа. Два пъти е носител на престижната литературна награда Майлс Франклин. За петия си роман Състояния на вярата е отличен с наградата Кристина Стед за художествена литература и с Литературни награди на Ню Саут Уейлс. През 2008 г. Алекс Милър е удостоен с медала Манинг Кларк “за изключителен принос към културния живот на Австралия”.
В Мелбърн през 20-те години на миналия век Емили Стантън се озовава на прага на живота, когато завършва университет и напуска родителите си, за да се омъжи за инженер, конструктор на мостове, чийто живот в Париж силно я привлича. Конвенционалният брак обаче не я задоволява и разпалва у нея желание да флиртува с риска, със страстта и с нетрадиционни приятелства.
Измамно лесен за четене, този роман на Алекс Милър е словесен портрет на една жена, която се учи как да остане вярна на себе си и да установи къде минава границата между съзнателното действие (съпружество) и несъзнаваното желание (лична амбиция), кое е житейски успех и кое - провал.
Kниги от същия жанр
-
Малка книжка с Мъдри отговори на въпроси от животапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка за сватбата ...и след товапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
За паритепечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
Малка книжка за моят таткопечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка за коткипечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Малка книжка за утеха в сивите днипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка с Африкански мъдростипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка за сексапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка с Интересни фактипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.