Пътешествие в митичното минало, кн.2
В „Пътешествия в митичното минало“ прочутият изследовател на древността Зекария Сичин разкрива за първи път съществуването на тайна камера в Голямата пирамида на платото Гиза и разказва вълнуващата история на неуморните си опити да разкрие една истина, която – случайно или не – едва не му струвала живота, докато се опитвал да разбули тайните на египетските пирамиди и Сфинкса.
Сичин изважда на бял свят загадъчни артефакти, които противоречат на тезите на официалната история и археология, както и находки, които смайват и объркват учените, и разказва от първа ръка за своите изследвания, които отвеждат читателя зад кулисите на Ватикана, разбулват тайните на един футуристичен компютър отпреди две хиляди години, разкриват намесата на Божествения архитект при строителството на Стоунхендж, мегалитните храмове на остров Малта и на различни места в Южна Америка.
Сичин прониква далеч назад, в античността, и предлага удивителни свидетелства, които свързват изображенията от платото Наска и смайващите руини, които се намират в съседство с него, с напускането на Земята от боговете анунаки, които – убеден е Сичин – един ден ще се завърнат.
Kниги от същия жанр
-
Фамилиятапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Разкази и повестие-книга:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Загадката Халидонпечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Диамантената династияпечатна:
7.66 EUR
14.99 лв. -
Винена аферае-книга:
7.15 EUR
14.00 лв.печатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Без гордост и предразсъдъципечатна:
6.64 EUR
13.00 лв. -
Смисълът на нощтапечатна:
7.61 EUR
14.90 лв. -
Айджинпечатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
Обсадата на мракапечатна:
4.60 EUR
9.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.