Пълен наръчник на уменията за общуване с хората
Общуването е изкуство, чиито правила трябва да се усвоят, твърди Сю Бишъп. Целта на тази книга е да ви помогне да намерите свой стил на общуване
и да обогатите познанията си така, че да го превърнете в емоционално наситено и съдържателно преживяване, изпълнено с взаимно разбиране.
Целта на тази книга е да ви помогне да изясните своя стил на общуване и да усъвършенствате уменията си така, че после да насочвате другите в границите на добрата практика.
Към човешките умения спада способността да влизате в положението на другия човек, да се опитвате да мислите и чувствате като него.
А за това е нужно първо да сте сигурен в изходите за вас - какво искате от определено взаимодействие - и след това да установите какви ще са изходите за другия
и да се съобразявате с тях. Ръководител, който владее отлично човешките умения, оставя всеки взаимодействащ с убеждението, че е имало разбиране и от двете страни.
Не винаги е възможно да се постигне споразумение, нито е възможно човекът, с когото разговаряте, винаги да ви е симпатичен, но в основата на всяко съдържателно общуване
е взаимното разбиране. Тази книга ще ви покаже как може да се постига взаимно разбиране.
Kниги от същия жанр
-
Политическа психологияпечатна:
10.20 EUR
19.95 лв. -
Прецакай кучкатапечатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
Хаус и философия. Всички лъжатпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Мигновено спокойствиепечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Използвай интелекта сипечатна:
3.06 EUR
6.00 лв. -
Щастлив и депресиранпечатна:
5.62 EUR
11.00 лв. -
В бързата лентапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Дневник на необикновената женапечатна:
6.64 EUR
13.00 лв. -
Самият себе си като някой другпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.