Почти женени
Зоуи преживява най-ужасното нещо, което може да се случи на една булка. Младоженецът я изоставя пред олтара пред очите на всички роднини и приятели. Тя не може да понесе унижението и решава да замине за Америка, където започва работа като бавачка на петгодишната Руби и по-малкия й брат Сам.
От самото начало Зоуи се сближава с децата, но общуването с баща им се оказва доста по-трудно. След трагичната смърт на съпругата му Раян се е затворил в себе си и се държи резервирано дори с децата си. Въпреки това, англичанката изпитва силно привличане към него и прави всичко възможно да го впечатли. Макар да изпада в редица комични ситуации в опитите си да го съблазни, Зоуи успява да спечели сърцето на Раян с неподправения си чар и чувство за хумор.
Доволна от живота си в Америка, бавачката чувства, че вече се е отърсила от болезнените спомени. Точно тогава тя открива, че човек трудно може да избяга от миналото. Бившият й годеник я моли да се върне при него и Зоуи трябва да направи своя избор.
Kниги от същия жанр
-
Започни да живееш, Клоуи Брауне-книга:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Хан Кубратпечатна:
5.10 EUR
9.98 лв. -
Лъжи на диванае-книга:
6.13 EUR
12.00 лв.печатна:
10.22 EUR
20.00 лв. -
Изгубената съпругапечатна:
6.62 EUR
12.95 лв. -
Крайбрежната къщапечатна:
3.83 EUR
7.50 лв. -
Малката светица и портокалитепечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Опетнена коронае-книга:
5.61 EUR
10.99 лв. -
Деветипечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Една българска розапечатна:
1.53 EUR
3.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.