Последната тайна
Италианската полиция се свързва с професор Томаш Нороня във връзка с убийството на испанска историчка във Ватиканската библиотека. Той не само е последният човек, разговарял с жертвата, но и сред малцината, способни да разтълкуват странното послание, оставено от убиеца.
Докато португалският учен търси връзката между смъртта на историчката и проучванията й на текстове от Новия завет, са извършени нови престъпления по подобен начин. В Дъблин е ликвидиран учен, изследвал библейски ръкописи. В Пловдив е убит световноизвестен професор по молекулярна медицина. Обстоятелствата около убийствата и мистериозните послания насочват Томаш и полицията към загадките на Библията. Разследването ще ги отведе до Светите земи и ще ги изправи пред последната тайна на Новия завет - истинската самоличност на Исус Христос.
Основаваща се на реални исторически документи и научни факти "Последната тайна" разтърсва основите на традиционните религиозни схващания и провокира сериозни дискусии.
Kниги от същия жанр
-
Късметпечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
Малка книжка с Интересни фактипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка за моята майкапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Поздравленияпечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
За тебпечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
Малка книжка за целувкатапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка с Африкански мъдростипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Малка книжка за приятелствотопечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
За паритепечатна:
1.78 EUR
3.50 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.