Отровна приспивна песен
Брокерът Макс Фалън е сексуален хищник, който затяга примката около последната си жертва. Късметът обаче му изневерява. Отмъстителен колега сипва наркотик в питието му и става причина Фалън да преживее нещо страховито. Попаднал в капана на спомените и илюзиите, той се превръща в чудовище и започва да вярва, че е превъплъщение на хиндуисткия бог Сома.
В същото време убийството на наркопласьора в Кеимбриджшър поставя началото на мъчителни изпитания за инспектор Алисън Декстър. Докато ръководи разследването, тя е принудена да се изправи пред два страховити призрака от собственото си минало: повторната поява на мъжа, отровил кариерата й, и спомена за един живот, който е погубила.
Бившият шеф на Декстър, инспектор Джон Андъруд, се връща на работа в криминалния отдел и научава за жестокото убийство на полицейския психиатър Джак Харви, който го е измъкнал от лапите на лудостта. Събитията стават още по-драматични след бруталното отвличане на съпругата на Джак Харви. Озадачен от начина на действие на убиеца, Андъруд се оказва въвлечен в ръководеното от Декстър разследване.
Kниги от същия жанр
-
Песен на щурец (хайку)печатна:
2.86 EUR
5.60 лв. -
Комплект: Кристин, дъщетята на Лавранс: 1-3 томпечатна:
17.89 EUR
35.00 лв. -
Сидхартапечатна:
4.60 EUR
9.00 лв. -
Чуматапечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Точно по пладнепечатна:
7.66 EUR
14.99 лв. -
Махалото на съдбатапечатна:
6.64 EUR
12.99 лв. -
Сиренапечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
В здрача на вторникпечатна:
9.17 EUR
17.95 лв. -
Вавилонски кулипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.