Мнимият крал
Още от поредицата Детективи с машина на времето
-
-
-
-
-
-
-
Пиленцето се учи да броипечатна:
4.50 лв.
2.30 EUR -
Лили връзва обувките сипечатна:
3.90 лв.
1.99 EUR -
Народите през вековетепечатна:
1.20 лв.
0.61 EUR -
Как Финдъс оправи неразбориите в градинатапечатна:
3.50 лв.
1.78 EUR -
Изрязванки за момченцапечатна:
3.00 лв.
1.53 EUR -
Задръж здравопечатна:
3.99 лв.
2.04 EUR -
Да рисуваме стъпка по стъпка - маймунапечатна:
9.90 лв.
5.06 EUR -
Приказки - Х.К.Андерсен (Златно перо)печатна:
3.50 лв.
1.78 EUR -
Приказки за лека нощпечатна:
12.90 лв.
6.59 EUR
Заплетени криминални загадки, вълнуващи пътешествия в миналото, автентична историческа обстановка, речник с най-важните понятия на епохата.
Юлиан, Ким и Леон откриват тайната на една стара библиотека: магичният Темпус е машина на времето, която може да ги отведе на всяко място в миналото. Те пътуват по следите на престъпници в различни исторически етохи. Техните пътешествия във времето се превръщат в опасни приключения.
Лондон - 1549 г. В тъмна лондонска уличка случайно се сблъскват две момчета, които поразително си приличат. Едното е Едуард VI, крал на Англия иИрландия, а другото - пристигналият с машината на времето Юлиан. Двамата на шега си разменят дрехите, но някой решава да се възползва от това. Кой стои в дъното на злоумишлената интрига?
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.