Магията на парите
Очаквайте на 20 май 2013 г.
Има ли вълшебна формула за печелене на пари? И то на много пари!
Отговор на този въпрос дава магът Роман Фад, финалист в „Битката на екстрасенсите“ – едно от най-популярните телевизионни състезания в Русия.
Парите са свят на фините енергии. По този въпрос човечеството винаги се е разделяло на две категории – едните вярват, че парите са благо, а другите – че са зло. Но нито едните, нито другите са прави. Парите са просто инструмент, средство за купуване на нещо. Да направим паралел с електричеството например. Когато щракнем ключа, крушката светва. Това е благо. Когато включим електрическия стол, осъденият на смърт е екзекутиран. В общочовешки план това е зло. Така че всичко зависи от човека и гледната точка.
Същото важи и за парите. Най-важно е правилното отношение към тях. Тогава и ритуалите и магичните формули за привличане на пари, които Роман Фад предлага в най-новата си книга, ще се задействат и парите ще потекат към вас като пълноводна река
Kниги от същия жанр
-
Черният Еленпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Промени мислите си, промени живота сипечатна:
11.75 EUR
23.00 лв. -
Трактат за човешката природапечатна:
10.17 EUR
19.90 лв. -
До изгонените от раяпечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Трактат за безсмъртието на душатапечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Да живееш с любовпечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Увод в Дзенпечатна:
2.50 EUR
4.90 лв. -
В царството на Живата природапечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Оръжия за масово съблазняванее-книга:
2.04 EUR
3.99 лв.печатна:
3.06 EUR
6.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.