Изкуството да говорим
Независимо от сферата и темата на разговора ораторското изкуство е много важно умение. Тази книга предлага точно това, което сочи заглавието - универсален и подробен наръчник за ораторство и практическа реторика; за малки и големи аудитории, за официални и неофициални случаи. Както при всяко изкуство, съществуват техники и умения, които да усвоите и развиете.
Ако следвате съветите в тази книга, ще си спестите много усилия, както и много страдания на вашите слушатели и събеседници. Тук ще откриете основните умения в ораторството, съвети за контролиране на неравността, релаксация и справяне с медиите, модели и проекторечи за различни поводи, класически ораторски бисери, истории за преразказване.
Упражнявайте се и репетирайте. А после се помолете за добрия късмет, от който се нуждаят всички изпълнители, за да блеснат.
Kниги от същия жанр
-
Петата дисциплинапечатна:
12.73 EUR
24.90 лв. -
Нови идеи в техническия анализпечатна:
18.91 EUR
37.00 лв. -
Актуални въпроси в нотариалната дейност или поглед от другата странапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Как да привлечем инвестициипечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Административно право на Република Българияпечатна:
11.19 EUR
21.90 лв. -
Закон за съдебната властпечатна:
4.03 EUR
7.90 лв. -
Глоби по Закона за движението по пътищатапечатна:
1.63 EUR
3.20 лв. -
Практика на мениджмънтапечатна:
12.78 EUR
25.00 лв. -
Трудова мотивацияпечатна:
7.15 EUR
14.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.