Възходът на Вечерницата
Защо поради чувствата, които влагаме, понякога нещата ни се струват по-страшни, отколкото са всъщност? Къде е границата между смелостта и безразсъдството? Ще преодолеят ли Кендра и Сет страха, който ги парализира?
В края на учебната година двете деца се втурват към Чудоземия, убежището на митични и магически същества. Пазителят, дядо Сьоренсон, е поканил трима специалисти с цел да обезсилят Обществото на Вечерницата – древна организация, решена да проникне в резервата и да открадне скрита реликва с голяма мощ. Ако тя попадне в неподходящи ръце, това може да означава упадък на още резервати и дори край на света.
В книга 2 от поредицата „Чудоземия“ ще се запознаете с Култър, колекционера на вълшебни реликви, Тану, майстора на отвари, и Ванеса, специалистката по магически същества. „Възходът на Вечерницата“ затвърждава успеха на „Тайното убежище“ и по мнението на мнозина оправдава славата на Брандън Мъл като последния неоспорим майстор на хитове в жанра.
Kниги от същия жанр
-
Междучасията на малкия Николае-книга:
2.81 EUR
5.50 лв.печатна:
4.60 EUR
9.00 лв. -
Приказка за Синьото кълбое-книга:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Сърфирам безопасное-книга:
0.51 EUR
1.00 лв. -
Матилдае-книга:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Приказки от 1001 ноще-книга:
2.55 EUR
5.00 лв.печатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
5: Кулата на Нероне-книга:
6.64 EUR
12.99 лв. -
Оливър Туисте-книга:
2.55 EUR
5.00 лв.печатна:
4.03 EUR
7.90 лв. -
Кой е Исак Нютоне-книга:
3.06 EUR
6.00 лв. -
Златна книга на приказките 3е-книга:
1.53 EUR
3.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.