Бил, галактическият герой. Последното налудничаво приключение
Бил - творение на армията, такъв какъвто е сега - перфектен звезден рейнджър, горд притежател на две десни ръце и цяло чекмедже изкуствени крака за всеки случай. Бил - този път той има истинска причина да обуе омразния армейски крак (абсолютен връх сред хай-тек краката, със специални приставки, скрити оръжия и тайници - плюс автомат за скоростно изстрелване на презервативи).
Бил е обявен за доброволец в самоубийствената командоска атака на Капитан Кадафи - парашутен десант за отвличане на вниманието към огнения ад на планетата Трънвокото. Залогът е златни букви в Императорската Дебела книга на Умрелите от славна смърт или (ако някой оцелее по погрешка) медал и гарнизонен отпуск.
Дали това е той, краят на блестящата рейнджърска кариера на БИЛ - дългото сбогуване с войната, кота нула на безстрашните му гюрултии. Това е то - последното налудничаво приключение.
Kниги от същия жанр
-
Кралствата на Торн и Боун - книга 1-ва: Шипковият кралпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Императивът на Борнпечатна:
9.19 EUR
17.99 лв. -
Маркови обувкие-книга:
2.14 EUR
4.19 лв.печатна:
3.05 EUR
5.98 лв. -
Сбогом на предразсъдъцитепечатна:
6.64 EUR
12.99 лв. -
Камбаните на адапечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Пегас се смее на гласпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Танцувай, танцувай, танцувайпечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Предателството Тристанпечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Последната гарапечатна:
7.10 EUR
13.90 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.